פעילות חברתית למבוגרים

רוצים לצאת עם החברים ליום כיף אבל לא יודעים איך לארגן אותו? יש לכם רעיונות אבל אתם לא יודעים איך להוציא אותם אל הפועל? חברה מקצועית שמתמחה בהפקת משחקי גיבוש למבוגרים, תדע לבנות עבורכם יום מהנה, מגבש וחווייתי שהחברים לא ישכחו לעולם. פעילות חברתית למבוגרים היא פרקטיקה שכיחה מאוד בקרב קבוצות מטיילים, קבוצות גרושים וגרושות וקבוצות חברתיות אחרות המתגבשות סביב תחום עניין מסוים. פעילות כזאת יכולה להיות זמינה לכל קבוצת אנשים וחברים, ולו לשם היום הספציפי. אז נכון שאפשר לצאת לעוד טיול ג'יפים ולהתלהב כשהג'יפ עובר את הסלע ונכון שאפשר לעשות עוד יום על חוף הים, אבל אם אתם רוצים חוויה מיוחדת באמת, חוויה שתיצרב עמוק בראשכם לכל חייכם, בחרו לעצמכם חברה מקצועית שתארגן לכם פעילות חברתית למבוגרים, ליום אחד או אפילו לכמה ימים רצופים, בארץ או בחו"ל.

 

מהם משחקי גיבוש למבוגרים?

משחקי גיבוש למבוגרים היא קטגוריה בעולם פעילויות הגיבוש ששייך למעשה לעולם הייעוץ הארגוני במגזר העסקי. המדובר בשלל פעילויות פיזיות, היתוליות ומנטאליות המבוססות על עקרונות של משחק (שיטה, מנצחים ומפסידים) ועל אלמנטים של גיבוש כמו תחרות, שותפות, התמודדות, אתגר וכן הלאה. משחקים אלה כוללים פעילויות בסגנון הישרדות והם כוללים גם פעילויות מוכרות יותר כמו חפש את המטמון, משחק כדורגל או משחק שולחן שנבנה במיוחד ליום הפעילות הספציפי. הרעיון הוא שכל המשחקים וכל הפעילויות מנותבים כולם למטרה של יצירת גיבוש בין חברי הקבוצה.

 

למה לצאת ליום גיבוש כזה עם חברים?

בגילאים מבוגרים אנחנו הופכים להיות יותר עצורים, סגורים, מסורבלים ואנחנו פחות מבטאים רגשות. אתם יכולים להסתובב עם חבורת חברים במשך שנים מבלי באמת להכיר אותם לעומק כפי שהכרתם את חברי הילדות שלכם. פעילות חברתית למבוגרים היא פעילות שמאפשרת לכל אחד מחברי הקבוצה להכיר את יתר החברים ברגעים מכוננים כמו הפסד, ניצחון, תחרות, חשיפה אישית וכן הלאה. ביום שאחרי יום גיבוש כזה, החבורה תיראה לגמרי שונה והחוויה שיחווה כל אחד מחברי הקבוצה תהיה הרבה יותר אישית, רגשית וחווייתית.

 

חברת פלונטר מתמחה בהפקת אירועי גיבוש לארגונים עסקיים, לבתי ספר, למוסדות ולקבוצות פרטיות. בכלל זה מציעה החברה מגוון רחב של משחקי גיבוש למבוגרים ושלל פעילויות שנבנו ועוצבו במיוחד למבוגרים. אם אתם רוצים לארגן לעצמכם חוויה ייחודית ויוצאת דופן שלא תשכחו לעולם, פנו עוד היום למומחים של פלונטר בטלפון 072-3944757 ונשמח לענות לכל שאלותיכם.