עופר שרון - הרצאה על חילוץ תרמילאים נפגעי סמים בהודו

לפרטים והזמנת הרצאה של עופר שרון - בבקשה השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

עופר שרון - הרצאה על חילוץ תרמילאים נפגעי סמים

  • עופר שרון – מרצה, איש חינוך ומנחה קבוצות מעמק הירדן.
  • עופר שרון התגורר כשמונה שנים בהודו ובשנים האחרונות, בין עיסוקיו השונים, עופר עוסק בחילוץ תרמילאים שנפגעו כתוצאה משימוש בסמים בטיול הגדול בחו"ל.
  • מזה כמה שנים עופר מרצה על מסעות החילוץ שעבר, מספר בגובה העיניים על הסכנות שבדרך, והמקרים הטראגיים אליהם נחשף.
  • ההרצאות מתקיימות בכל הארץ בפני בני נוער וצעירים, הורים, צוותי חינוך, חיילים וחוגי בית.
  • הרצאה מרתקת וחשובה ביותר. לא להחמיץ!
  • צרו קשר עם עופר שרון בטל'. 072-3944756

המלצות:

איילת ארקין מור
תיכון אזורי מקיף ע"ש י.ח. ברנר
"...עפ"י התרשמותי והתרשמות צוות המורים שעובד עימי, עופר עונה להגדרה של " איש חינוך". נראה שנושא השימוש לרעה בסמים הוא "בדמו", והוא מעוניין להגיע לכמה שיותר בני נוער על מנת להרצות בנושא- שליחות של ממש.
חשוב לציין שהוא עבר השתלמות במסגרת הרשות למלחמה בסמים.
אני ממליצה בחום רב להפגיש את עופר עם בני נוער/תלמידים על מנת ליצור שיח משמעותי וחשוב בנושא כה חשוב ומטריד."
הילה יפה,
נווה אור
"הפלפה היא חלק מהדלקה"- במילים שמדברות אל אלה שכבר התנסו בסמים, אל אלה שעוד יתנסו, ואל אלה שלעולם לא, אך פתוחים לשמוע על סמים ולהכיר בכך שהשימוש בהם נמצא בכל מקום- טמונה מהות הרצאתך, בה הצגת את המציאות ללא שיפוט, עם חמלה לנפגעים ושמירה על כבודם. העברת ידע תוך שילוב סיפור מענין ועצוב על מקרה בו טיפלת."
אורלי אולמן ענת גרא
קיבוץ אפיקים
"ברצוננו להודות לך על הרצאה מרתקת, מעניינת וקולחת בנושא נפגעי סמים בהודו.
הצלחת להעביר בשפה פשוטה ברורה ,בהירה וציורית, מלווה בהרבה הומור, ב"גובה העיניים" המתאימה לכל הגילאים את הנושא הקשה, הכואב והכל כך חשוב לכולנו.
העברת את ההרצאה בעזרת סיפורים מרטיטים וקשים ובליווי סרט מטלטל את מצבם של הישראלים אשר נוסעים להודו משתמשים בסמים וחוזרים אנשים אחרים. (לא כולם כמובן)."
ד"ר שולה פיורה
ומשפחת מתנדבי ער"ן באר–שבע
באמצעותך ראינו כיצד "סרטים רעים מאד" עלולים לפקוד כל אחד מן התרמילאים הצעירים שהחופש לחוות וסקרנות טבעית מאפשרים להם לטעום ולבלוע (תרתי משמע) את מה שהחיים מציעים להם לאחר שנים רבות של חיים בתוך מסגרות החל בגן הילדים וכלה בשירות הצבאי. העברת אותנו מסע חוויתי מרתק. כל מי שנכח היה מוכן להמשיך ולהקשיב לך עוד שעות רבות. כולנו יצאנו מן המפגש איתך עם טעם של עוד. כל המתנדבים שלנו מודים לך מאוד ומאחלים לך שתרבה בהרצאות שלך בנושא על מנת שצעירים ומבוגרים ידעו כיצד ליהנות בטיול של החיים מבלי לגרום לעצמם נזקים מסוכנים (לעיתים – בלתי הפיכים).
צוות הנוער בשלוחת חוף חפר
אנחנו מדריכי הנוער, היינו מרותקים מההרצאה, גם כאנשים בוגרים, מהמרצה ומתגובות הילדים. משנים של עבודה עם נוער אנחנו יודעים שיש המון סדנאות ומעט מאוד פעמים אנחנו מרגישים שהצלחנו להעביר מסר בצורה מעניינת, מוחשית וכנה. כל רכז נוער יודע כמה קשה לגרום ל30 ילדים להקשיב לך. עופר הצליח. לאחר מכן, נפגש עופר עם הורי הנערים . ההרצאה של עופר שרון הייתה מעניינת, מרתקת, מפתיעה ובעלת ערך מוסף. לא מטיפה ולא מפחידה אלא מציפה, נותנת מקום למחשבה ולשיח בריא וריאלי בין הנוער להורים.
לילך כהני
מ.א עמק יזרעאל
"המפגש עם עופר כולל מצגת מקסימה אשר מלווה את הסיפור על התרמילאים הצעירים בהודו. הסיפורים של עופר מעוברים בצורה קולחת ,מעניינת ולעיתים מצחיקה וחושפת את השומעים לתופעה המרתקת של השימוש בסמים בקרב התרמילאים. מעבר לסיפורים החלק החשוב לטעמי הוא החלק עם התובנות תוך דגש על המלצות בסיסיות שניתן לצייד את הצעירים על מנת לעבור את הטיול בשלום. שמעתי כבר הרצאות ומפגשים רבים בתחום ועופר הצליח לחדש לי הן בידע הרב שברשותו והן בדרכי פעולה אפשריות. מומלץ ומרתק לכל גיל – נוער, חיילים , צעירים, הורים וסבים…."

עיצוב והקמת אתרי אינטרנט ודפי נחיתה: VISUALI

גלילה לראש העמוד