פעילות לילדים בכיתה ד

גילאי כיתה ד' הם לחלוטין לא הגילאים של תחילת גיל ההתבגרות אבל הם גם מספיק רחוקים מגילאי הגן. בגיל ההתבגרות הם רוצים להסתדר בעצמם ובגילאי הגן, כל פעילות בגן השעשועים מספקת אותם. לעומת זאת, פעילות לילדים בכיתה ד היא פעילות שחייבת לכלול כבר מענה גם לצד הילדותי הבסיסי ביותר של הילדים וגם לצד האינטלקטואלי המתפתח שלהם. אם אתם רוצים לארגון פעילות לילדי הכיתה או השכבה, או שאתם רוצים לארגן פעילות לקבוצת חברים בכיתה ד', גן השעשועים השכונתי כבר לא יכול לעזור לכם, אבל אולי חברה מקצועית שמתמחה בארגון סדנאות חווייתיות ופעילויות גיבוש, יכולה לייצר עבורכם בדיוק את הפעילות שתתאים לילדים שלכם.

 

מה כוללת פעילות לילדים בכיתה ד?

במסגרת פעילות לילדים בכיתה ד המאורגנת על ידי גורם מקצועי, ניתן לשלב מגוון רחב של פעילויות, שהמכנה המשותף שלהן הוא הביטוי לצרכים הפיזיים וההיתוליים של הילדים לצד הביטוי של צרכיהם המנטאליים המתפתחים. כך למשל, לילדים בכיתה א' זה עדיין מוקדם מדי לשחק פיינטבול קבוצתי. יש להם את האנרגיות הפיזיות לשחק אותו, אבל אין להם את היכולת המנטאלית לכך. לילדים בכיתה ד', לעומת זאת, זוהי פעילות מושלמת שיוצרת גם אתגר פיזי וגם אתגר מנטאלי עבורם. אבל פיינטבול הוא לחלוטין לא הפעילות היחידה. ניתן לשלב משחקי כדור, משחקי קבוצה, משחקי חבל ואפילו משחקי הישרדות במינון נמוך, הכל בכדי להביא לידי ביטוי את הדחפים שמאפיינים ילדים בכיתה ד'.

 

למי זה מתאים?

פעילות לילדים בכיתה ד בהפקה מקצועית יכולה להתאים לבתי ספר, לקייטנות ולתנועות נוער, אבל גם להורים שמעוניינים לארגן פעילות כזאת באופן פרטי לחלוטין. התקציב הנדרש הוא אינו גבוה אבל הערך המתקבל ייחרט בראשם של הילדים לאורך עשורים שלמים קדימה.

 

חברת פלונטר מתמחה בהפקת אירועים חווייתיים לילדים ולמבוגרים, לארגונים עסקיים ולבתי ספר, לתנועות נוער ולאנשים פרטיים. אם אתם רוצים לארגן פעילות לילדים בכיתה ד ולהבטיח שהם ייהנו עד המקסימום, צרו קשר עוד היום עם המומחים של פלונטר בטלפון 072-3944757.