פעילויות לקייטנה

קייטנות מודרניות לילדים ונוער כיום

המבוגרים שבנינו ודאי זוכרים את הזמנים הרחוקים, בהם היינו ילדים ואת חווית הקייטנות של התקופה דאז. לא היה היצע גדול ובטח שלא היו קייטנות המציעות תחומי עניין ספציפיים או התמחות. רשת המתנ"סים בעיקר הפעילה את הקייטנות וכולנו ודאי זוכרים את השוקו והלחמנייה של השעה 10:00.

 

קייטנות מודרניות כיום מציעות לילדים התמחות ספציפית בתחומי העניין המעניינים אותם כגון: קייטנות לבישול ואפייה, קייטנות למשחקים ולימודי מחשבים, קייטנות בתחומי ספורט וריקודים, קייטנות לטיולים ומחנאות בטבע, מחנות קיץ בארץ או בחו"ל ועוד.

 

הקייטנות כיום כוללות מחנות קיץ והן צוברות תאוצה משנה לשנה ומציעות בעיקר לנוער חוויה אתגרית הכוללת פעילויות לקייטנה, וכמובן לינה מחוץ לבית לתקופה של מספר שבועות ועד לחודשיים, ללא הפינוקים של ההורים והבית. קייטנות מסוג זה נחשבות כחוויה מעצבת ומעודדת גדילה, צמיחה ואף עצמאות.

 

מה כדאי לקחת בחשבון לפני שבוחרים קייטנה לילדים?

לקראת סיום הגן או בית הספר מתחילים ההורים בחיפוש אחר סידור טוב לילדים על מנת שיוכלו להמשיך לעבוד. כיום יש היצע גדול של קייטנות, והילדים וההורים יכולים לבחור מתוך מבחר די רחב, את הקייטנה המתאימה ביותר מבחינת היקף הימים והשעות, מבחינת התכנים והחוויות המוצעות לילדים, מבחינה תקציבית, וכמובן מבחינת סדר, ארגון, אוכל וביטחון. באחריות ההורים למצוא עבור הילדים קייטנה בעלת שם ומוניטין שתשגיח עבורם על היקר מכל, תספק אוכל מזין ותכנים איכותיים, חווייתיים ומעניינים. אין תחליף להפעלת שיקול דעת והתייעצות עם חברים על מנת לקבל חוות דעת ולעשות את הבחירה הנכונה עבור ילדכם.

 

מרבית הקייטנות נפתחות ביום הראשון של חופשת הקיץ הגדולה ונמשכות כשלושה שבועות. ישנן קייטנות קצרות יותר, וישנן אף קייטנות המציעות הארכה של תקופה נוספת כפתרון למעוניינים. כיום יש גם קייטנות נושא, המתרכזות סביב נושא נבחר. על מנת שקייטנה תיחשב לקייטנה סביב נושא ספציפי, מקובל שמחצית התכנים המועברים בקייטנה יהיו סביב הנושא הנבחר.

 

חברת פלונטר נחשבת לחברה מנוסה ומוכרת בתחום משחקי החשיבה ופעילויות חברתיות חווייתיות, ומהנות לילדים. החברה מציעה להביא את עולם משחקי החשיבה לקייטנות שרוצות לתת תכנים איכותיים ומקוריים לילדים ולנוער. אנו מזמינים אתכם להיכנס אל אתר החברה ולהתרשם ממגוון האפשרויות המוצעות. לחצו כאן לסקירת האפשרויות השונות או צרו קשר בטלפון – 072-3944757