אין טוב ממשחק בשביל להעלות חיוך ולקרב בין אנשים. משחקים מאפשרים לנו השתחרר קצת מעומס השגרה, לצאת מהמסכים ולבלות זמן איכות אחד עם השני.

פלונטר FUN זו דרך שאנו מזמינים אתכם לצעוד בה. ממש כפי שמומלץ לפנות זמן לפעילות גופנית ולקריאה כך גם לגבי משחקי חשיבה ומשחקים חברתיים. הרווח הוא עצום במישור החברתי, הקוגניטיבי והנפשי. 

אז מזמינים אתכם לשחק ולשמוח כי פלונטר זה FUN!.

פעילות Happy Hour

חברות המעוניינות בפעילות הפגת השגרה וכייף לעובדים, אנו מציעים פעילות חברתית שמחה ומהנה, עם מגוון משחקי חשיבה מאתגרים. הפעילות מונחית ע"י מנחה סדנאות פלונטר.

אנו נגיע אליכם למשרדים לשעת "הפי האור" (Happy Hour) עם צוות כשרוני ומשחקים מעולים שיגרמו לעובדים לצאת מהשגרה, לחשוב מחוץ לקופסא ולהתרענן ממטלות היום.

מפגש חברתי אמיתי, בו המשתתפים נמצאים באינטראקציה זה עם זה. חוויה מיוחדת, עם תוכן איכותי. אל תחמיצו!!!

פעילות לבתי מלון

חברת פלונטר מעצימה את פעילותה כספקית פעילויות פנאי איכותיות של משחקי חשיבה עבור אורחי מלונות בכל רחבי הארץ. אנו מספקים שירות למיטב המלונות בארץ ועובדים אתם בקשר מתמשך לאורך שנים.

למה פלונטר?
פעילותנו נותנת מענה לטווח גילאים רחב, פעילות חברתית מעניינת ואיכותית, ללא שימוש במסכים. זמינות וגמישות, פעילות שמתאימה לשבת וחג.

בין לקוחותינו (רשימה חלקית):
רשת בתי מלון דן, רשת בתי מלון רימונים, מלון נוף גנוסר, מלון פסטורל, כפר הנופש מעגן עדן, מלון הגושרים, מלון לביא, מלון כינר ואנ"א.

אירועים קהילתיים

בחגים ואירועים בקיבוצים, מושבים ורשויות שונות, פעילות לכל המשפחה שמתנהלת כסבב באופן חופשי בין מתחמי פעילות עם מגוון גדול של משחקים ליחיד, לזוג ולקבוצה.

להלן פירוט התחנות: משחקי עץ גדולים, משחקי עמים, משחקים לשניים, מיני גולף, ג'גלינג, בועות סבון, מיני באולינג ועוד.

בין לקוחותינו (רשימה חלקית):
מושבים: מסלול, רגבה, בית זית, מגדים, נהלל,חרות, נטעים, יונתן, רם און, שריגים, עין הבשור, שרונה, יתד, כפר חיטים, אמנון, טל שחר, בין עמי.
קיבוצים: מרום גולן, שמיר, אילת השחר, אפיקים, אשדות יעקב מאוחד, דגניה ב, בית זרע, שער הגולן, דברת, גזית, עין דור, מזרע, יזרעאל, כפר רופין, חמדיה, גשר, בית הערבה, גבים, משמר הנגב, יטבתה ועוד רבים אחרים…

פעילות לבר מצווה / בת מצווה

לכם שנמצאים ממש עכשיו בהכנות ומתלבטים מה לעשות ואיך לשמח את האורחים שיגיעו לחגוג אתכם, תעצרו רגע, יש לנו הצעה נהדרת עבורכם לפעילות שהולכת לשדרג לכם את האירוע. 

אנו בפלונטר מפעילים באירועים מתחם של משחקי חשיבה ומשחקים חברתיים איכותיים. זה בלי ספק ייתן לכם פתרון מדליק לבנות ובני המצווה אבל לא זה הרבה מעבר לכך. באירועים שאנו מגיעים אליהם אנו מפעילים את כולם. ילדים, נוער, הורים, סבא וסבתא. זו פעילות עם מגוון גדול של משחקים נהדרים שיוסיפו המון שמחה לאירוע שלכם. אל תהססו!

לקוחות כותבים לפלונטר...

נשמח להגיע אליכם ולהביא לכם חוויה מיוחדת ומהנה

השאירו פרטים עכשיו