סדנאות לעובדים

מהן המטרות של יום גיבוש לעובדים?

פעילות גיבוש לעובדים משיגה מספר מטרות חשובות ביותר הן לארגון והן לעובדים. יום גיבוש כשמו כן הוא, הוא מקרב בין העובדים, מסייע להם להכיר טוב יותר ולתקשר טוב יותר זה עם זה, גם לאחר הסדנה, בשגרת העבודה. יום הגיבוש יכול אפילו לשבור היררכיה ודיסטנס ולקרב בין המנהלים לעובדים, ובכך ליצור קשרי עבודה טובים יותר. רבים מהעבדים והמנהלים שעברו סדנאות גיבוש איכותיות, דיווחו כי הסדנה תרמה לאווירה נעימה יותר במקום העבודה ולתקשורת פתוחה יותר.

 

סדנאות גיבוש לעובדים מושתות על יצירת חוויה איכותית ומתן ערך מוסף. מלבד ההנאה ושבירת השגרה חשוב לצאת מהיום הזה עם כלים נוספים או מסר חשוב שילווה את המשתתפים בהמשך. על מנת שיום הגיבוש יצליח, חשוב ליצור פעילות מרכזית אטרקטיבית שתסייע להשיג את המטרות – יצירת פעילות מרכזית שמטרתה לסחוף את המשתתפים ולעמוד באתגרים יחד. הפעילות הינה חוויה משותפת ומספקת ביותר כאשר עוברים את המשימות בהצלחה, מתגברים על קשיים ומשוכות, מסייעים ותומכים אחד בשני לאורך האתגר ומגיעים יחד לפתרון או לסיום.

 

על מה לשים דגש כדי שפעילות הגיבוש תהיה מושלמת?

על מנת שיום הגיבוש או ערב גיבוש לעובדים יסתיימו בהצלחה, כדאי מאוד להכיר את מבנה הקבוצה לפני. מומלץ לדעת מראש את מספר המשתתפים בסדנא, את הגיל שלהם, את היכולות או אם יש מוגבלויות מסוימות שצריך להביא בחשבון, כמו נכות מסוימת או נשים בהריון למשל, ואז להתאים את הפעילות גם להרכב הקבוצה וגם למטרות של הפעילות.

פלונטר יודעים לספק תמהיל מדויק של צחוק וכיף לצד פעילות אתגרית ורצינית אשר חותרת לקידום מטרותיה של החברה המזמינה.

 

כיום ארגונים רבים וחברות מבינים את הערך המוסף ואת החשיבות של פעילויות, ימי גיבוש או סדנאות לעובדים. מסיבה זו יש חברות מתמחות רבות המציעות מגוון רחב של פעילויות שונות ומגוונות שמטרתן ליצור חוויה, הנעה והנאה, סביב רעיון, נושא מרכזי או אתגר שיוצרים דילמות, עניין והתמודדות. בין הנושאים השונים ניתן למצוא ימי כיף באטרקציות שונות, כמו טיולים וסיורים בטבע, משחקי חברה ואתגרים ומשימות בטבע או בלוקיישן נבחר אחר, ועוד. על מנת להשלים את החוויה בדרך כלל בסיום האירוע אפשר להתפנק עם קייטרינג או לאכול יחדיו במסעדה ולסיים את הפעילות באופן מושלם.

 

חברת פלונטר נחשבת לחברה מנוסה ומוכרת בתחום משחקי החשיבה ופעילויות חברתיות. חברתנו מתמחה ומנוסה ביצירת סדנאות וימי גיבוש לעובדים. החברה עורכת פעילויות ODT או IDT לפי הצורך. אנו מזמינים אתכם להיכנס אל אתר החברה ולהתרשם ממגוון האפשרויות המוצעות. לחצו כאן לפרטים נוספים או צרו קשר בטלפון – 072-3944757