סדנאות למורים

התפתחות מקצוע ההוראה בעידן הטכנולוגי

למורים תפקיד חשוב ביותר. הם אלו שאחראים על חינוך הילדים של מדינת ישראל, ולהם הזכות והאחריות להעניק להם כלים להתמודד עם אתגרי החיים תוך כדי תהליך של פיתוח מיומנות למידה, מיומנות חברתית ומתן כלים בדרך להיות אזרחים טובים יותר למדינת ישראל. תפקידם של המורים הוא לא קל, ומקצוע ההוראה נחשב לאחד המקצועות השוחקים ביותר. סדנאות למורים הן הכרח על מנת לתת להם כלים ולשמור אותם חדים ומעודכנים בידע הרלוונטי הקיים לתחום ההוראה, וכמו כן ידע וכלים שיכולים לסייע להם עצמם ולסייע להם בעבודתם.

 

מורים זקוקים מפעם לפעם לימי עיון, ימי סדנאות וכיף גם כדי לנוח מהשגרה השוחקת, אך גם כדי לגבש את צוות המורים ולתת להם ערך מוסף. בשנים האחרונות עם התקדמות הטכנולוגיה וכניסתם המאסיבית של המחשבים אל חיינו, תפקידם הקלאסי של המורים השתנה וכך גם ההוראה בהתאם. הימים של לוח וגיר הולכים ופוחתים וכיום מחשבים ניידים ומצגות מחליפים אותם. סדנאות לפיתוח יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה הוכיחו את עצמן כיעילות ביותר, כנושאים מרכזיים לגיבוש, פיתוח והעצמה בקרב מורים מכל קשת הגילאים ומכל המקצועות.

 

סדנאות מקצועיות למורים

כיום יש היצע גדול של סדנאות למורים כגון: סדנאות ODT ואף סדנאות לגו. סדנאות של חברת לגו הבינלאומית הן כלי מצוין לשיפור מיומנות ולקידום של תהליכים בארגון, בנוסף התרגול בבניית חלקי לגו נמצא כמעודד חשיבת יצירתית וחשיבה מחוץ לקופסה. צוות המורים הוא המשאב המנצח והבולט ביותר בכל בית ספר ולכן חשוב ביותר להשקיע במורים ולתת להם הזדמנויות ללמידה, להעשרה וכלים שיוכלו לסייע להם בביצוע תפקידם. סדנאות המציעות גיבוש וחשיבה יצירתית המוצעות על ידי חברת פלונטר, הן שילוב מנצח של ידע, של כלים ושל תרגול מעשי, שמאפשר למורים הגברה של החשיבה היצירתית, מה שעשוי להוביל לחוויית שיעור טובה יותר בין המורה לתלמידים.

 

חברת פלונטר נחשבת לחברה מנוסה ומוכרת בתחום משחקי החשיבה ופעילויות חברתיות. חברתנו מתמחה ומנוסה ביצירת סדנאות למורים ולבתי ספר. אנו מזמינים אתכם להיכנס אל אתר החברה ולהתרשם ממגוון האפשרויות המוצעות. לחצו כאן לכניסה אל האתר או צרו קשר בטלפון – 072-3944757