סדנאות לימי גיבוש

חשיבה יצירתית – לחשוב מחוץ לקופסה

לעיתים רבות אנו נוטים לחשוב באותה הדרך, ולבצע את אותם דברים באותו האופן. זיכרון של פעילויות או פעולה הוא דבר חשוב ויעיל, כי כך אנו יכולים ללמוד מהעבר במהירות, ואין צורך ללמוד את אותו דבר בכל פעם מחדש, שוב ושוב. מצד שני הזיכרון והקיבעון המחשבתי מגבילים אותנו כאשר אנו ניצבים בפני בעיה חדשה או כאשר אנו נאלצים לחשוב בצורה מקורית או לחשוב אחרת. החיים מציבים בפנינו לעיתים קרובות שינויים או דילמות, חשיבה יצירתית מפותחת מאפשרת מגוון פתרונות ובכך עוזרת לנו להתמודד באופן מוצלח וטוב יותר עם שינויים. מצב של שינוי יוצר אצל רובינו תחושת מתח כתוצאה מאי ודאות. אנשים המפתחים חשיבה יצירתית יוכלו להתמודד עם מצבים כאלו ולהימנע או להפחית את תחושת המתח והעמימות המתווים לשינויים בחיים, בעבודה ובכלל.

 

סדנאות לימי גיבוש

כיום יש היצע רחב ביותר, ואין ספור רעיונות מקוריים המציעים סדנאות לימי גיבוש. סדנאות אלו הן פעילויות חיוניות כמעט לכל הקבוצות והמסגרות הקיימות, ביניהן – עובדים בארגון גדול, במפעל או עסק, מורים ותלמידים בבתי ספר, פנימיות ומסגרות חינוכיות נוספות. גם קבוצות של חברים וחברות שונות, חיילים וחיילות במסגרות צבאיות וכמו כן קצינים ומפקדים ועוד. סדנאות גיבוש מתאימות לכל גודל של קבוצה, ומטרתן לאפשר לחברי הקבוצה להכיר אחד השני טוב יותר, לנוח קצת מהשגרה, לגבש בין חברי הקבוצה וליצור מערכת חברית המבוססת על תקשורת ואמפתיה גבוהים יותר. חלק מהסדנאות יציעו כלים שיכולים לעזור ולבוא לידי ביטוי בעבודה ובחיים, וחלק מהסדנאות הן יותר בשביל הכיף והחוויה שבדבר.

 

מכיוון שיש ביקוש גדול, יש גם היצע גדול, ולכן חשוב לבחור בחברה מנוסה ומקצועית על מנת להבטיח יום גיבוש חווייתי ומהנה עם ערך מוסף לחברי הקבוצה. חברת פלונטר היא חברה ותיקה ומוכרת שלוקחת את המשחק ברצינות. החברה מציעה מגוון רחב של ימי כיף, סדנאות חשיבה יצירתית וימי גיבוש לקבוצות בגילאים שונים ובתפקידים שונים, תוך כדי התאמת הפעילות לגיל הקבוצה ולמטרות האירוע. הנושא המרכזי הוא משחקי קופסה או משחקים חברתיים ככלים להשגת המטרה או המטרות. אנו מזמינים אתכם להיכנס אל אתר החברה ולהתרשם ממגוון האפשרויות המוצעות. לחצו כאן לפרטים נוספים או צרו קשר בטלפון – 072-3944757