לכבוד המנהלים, המורים, צוות בית הספר והתלמידים

לרגל שנת הלימודים תשע"ח, הבאה עלינו לטובה, מקווים שאגרתם כוחות ונהניתם מהחופשה.

אנו בחברת פלונטר ממשיכים גם השנה לספק שירות איכותי ומגוון להעשרה בבתי ספר ברחבי הארץ.

יתכן שהכרתם אותנו בעבר בפעילויות כאלו ואחרות אצלכם בבית הספר ורצינו לרכז עבורכם את מגוון הפעילויות שניתן להזמין דרכנו לאורך שנת הלימודים:

  1. סדנת גיבוש לצוות המורים – פעילות שמבוססת על משחקי חשיבה קבוצתיים ועיבוד השלכתי אשר נסמך על האינטראקציה בין המשתתפים במשחק ומקושר לחיי היום יום. עבור בתי ספר בחינוך היסודי, ניתן להזמין את פעילותנו דרך החוברת של התפריט הבית ספרי ללא עלות מצדכם.
  2. סדנת גיבוש לכיתות / שכבות בתחילת שנה – פעילות "פלונטר – שטח" סדנה של משחקים קבוצתיים אשר מחזקים את הקשר החברתי והתקשרות הבין אישית.
  3. מעברים – פעילות גיבוש לתלמידים בשלב המעבר והקליטה בבית ספר חדש. פעילות "פלונטר – שטח" סדנה של משחקים קבוצתיים אשר מחזקים את הקשר החברתי והתקשרות הבין אישית.
  4. פעילות ליום שיא, למשל יום החשבון – פעילות עם מגוון משחקי חשיבה ומשחקים חשבוניים, בסבב בין תחנות או במתכונת של הפנינג.
  5. יום המשפחה/יום סבבא– פעילות מקסימה באמצעות משחקי חשיבה ומשחקים חברתיים לתלמידים עם ההורים, האחים, הסבתות והסבים.
  6. פעילויות הפנינג של משחקי חשיבה– ג'אגלינג ומגוון משחקים חברתיים כחלק מאירוע חגיגי בבית הספר (מסיבת חנוכה / פורים וכו…).
  7. חוג פלונטר בבית הספר – דרך פרוייקט חוג לכל ילד, או דרך התל"ן- פעילות העשרה ביום קבוע, לאורך השנה.
  8. הפנינג למסיבת סיום – לכיתה שכבה או כלל בית הספר, עם או ללא ההורים.
  9. פעילות ערב בטיולים השנתיים – אנו עובדים בשיתוף פעולה עם אנ"א וניתן להזמין גם דרך האכסניות במחיר מוזל, פעילות נהדרת שתסגור את היום באווירה טובה עם מגוון של משחקים והדרכה מצוינת.

חשוב לציין, אנו השנה נעבוד בפריסה ארצית, עם צוותים במספר מוקדים ברחבי הארץ, עם זמינות גבוהה ומחירים אטרקטיביים. אין לנו ספק שהמשחק החברתי ומשחקי החשיבה הינם חלק בלתי נפרד מהתהליך החינוכי וחווית הלימוד בבית הספר.

 

מקווים לפגוש אתכם ומאחלים לכם מכל הלב שנת לימודים מוצלחת ופורייה.

 

מאתנו, צוות פלונטר

השארת תגובה