מיני גולף חוויה מהנה

משטחי מיני גולף של פלונטר

מיני גולף הוא משחק חברתי שאי אפשר לשחק בו בכל מקום. רבים מחפשים את הדרך לנתק את הילדים מהמחשבים ומהטלפונים זאת על מנת להחזיר את האינטראקציה הממשית בין הילדים לחבריהם. אנחנו בפלונטר גורמים לילדים שלכם להתנתק מהמכשירים הדיגיטליים ולהתמסר להנאה שטמונה במשחק קבוצתי כמו מיני גולף, משחקי חשיבה מאתגרים ועוד. אם אתם מארגנים ימי כיף לילדים או ימי גיבוש לחברות משחק זה הוא אטרקציה מקורית. אנחנו מגיעים אליכם ובשטח הפתוח או הסגור פורשים בפניכם את משטחי הענק של המשחק.

אנחנו בפלונטר מעבירים פעילויות לימי כיף וסדנאות לכל גיל. בין הפעילויות תמצאו סדנת לגו, משחקי שטח מהנים ועוד. פעילות ייחודית של משחק מיני גולף תחרותי וכייפי על גבי לוחות מודולריים מרהיבים אשר מורכבים במקום. אורך המסלולים 4.5-6 מטר. מתאים לאולם או לשטח פתוח.

משטחי מיני גולף

מיני גולף - פעילויות

משטח מיני גולף

מיני גולף

משחק המיני גולף הוא דרך מעניינת ומהנה למלא את הזמן הפנוי. החופש הגדול כולל חופשה ארוכת ימים בהם ההורים מחפשים מסגרת מסודרת לילדיהם. משחק זה דורש ריכוז רב, דיוק וחדות כדי להצליח לנצח. המשחק מתאים לכל אחד בין אם מדובר בילדים בבתי ספר או בוגרים. לכן, אם אתם מתכננים ימי גיבוש לעובדים זו אופציה מעניינת כדי לגרום להם להשתחרר מהלחץ היום יומי. כל מסלולי המיני גולף למעשה יוצרים אינטרקציה ממשית בין הלוקחים חלק במשחק. לא משנה היום במי מדובר, ילדים או מבוגרים רצוי להתנתק קצת מהמסכים ואם אפשר ליצור מפגש פנים מול פנים ולשלב בו הנאה וחיבור – אין ספק שמיני גולף זה פתרון מעולה. מלבד תרומתו של המשחק לשיפור יכולות חברתיות האטרקציה  גורמת לצוות לצבור חוויות משותפות שיקרבו ביניהם בין אם בפן משפחתי או תעסוקתי כאשר יוצאים ליום גיבוש שכזה.